Długi weekend? Tylko aktywnie, nad mazurskim jeziorem, w doborowym towarzystwie

Warsaw Masters Team

 

Obóz Open Water dla Mastersów i Triathlonistów

 Apartamenty Sirvis

         Zachęcamy pływaków i triathlonistów, w szczególności startujących w zawodach Open Water, do spędzenia z nami długiego weekendu w komfortowych i klimatycznych Apartamentach Sirvis na Suwalszczyźnie. Przez położenie nad samym jeziorem, w strefie ciszy, ośrodek jest idealnym miejscem nie tylko do przeprowadzania specjalistycznego treningu pływackiego w wodach otwartych, ale również do aktywnego wypoczynku. Okolica stwarza świetne warunki do biegania, jazdy na rowerze, uprawiania turystyki wodnej i spacerów.

         Poza szkoleniem pływackim w jeziorze, zorganizujemy również treningi w formie warsztatów na pobliskiej pływalni. Nagramy Waszą technikę pływania i omówimy ją podczas wieczornej wideoanalizy, także pod kątem z pływania „OW”. Obóz zakończy maraton pływacki „Swim The Island” na Jeziorze Serwy.

         Dla naszych gości Sirvis oferuje: „ruską banię”, saunę, salkę fitness, crossfit nad jeziorem, rowery i kajaki. Do naszej dyspozycji będzie również sala z ekranem do wideoanalizy techniki pływania i innych filmów szkoleniowych, sala zabaw dla dzieci oraz zawsze pod ręką ekspres z pyszną kawą. Kuchnia serwować będzie każdego dnia śniadania, lunche i kolacje. Wśród potraw znajdą się regionalne dania Suwalszczyzny oraz pogranicza.

APARTMENTY SIRVIS

Jezioro Serwy o powierzchni 460 ha i średniej głębokości 14,5 m (maksymalnie 42 m) położone jest w strefie ciszy. Dzięki stałemu dopływowi krystalicznej wody z wewnętrznych źródeł stanowi jeden z najpiękniejszych i najczystszych akwenów pojezierza. Na jeziorze znajdują się 3 wyspy: Dębowo ze stanicą wodną, Lipówka oraz Sosnowo z rezerwatem kormoranów. Nazwa jeziora, a w ślad za nią również nazwa ośrodka, pochodzi od jaćwieskiego słowa sirvis oznaczającego szary.

sirvis1

sirvis2

sirvis3Pobyt w apartamentach Sirvis to nie tylko pływanie. W pobliskiej Puszczy Augustowskiej znajdują się niezliczone trasy rowerowe i biegowe. Treningi wytrzymałościowe można uzupełnić o inne formy ruchu, dzięki dostępnemu dla gości sprzętowi crossfitowemu, sali fitness oraz możliwości wypożyczenia kajaków. Na koniec dnia gospodarze polecają relaks w suchej bani lub ruskiej saunie oraz masaże relaksacyjne.

To nie przypadek, że Sirvis to miejsce wprost stworzone dla sportowców. Ośrodek założył Wojtek, który postanowił rzucić pracę w korporacji, wyprowadzić się z Warszawy i zająć czymś związanym ze swoją pasją – triathlonem. Pracując zawodowo, Wojtek dużo podróżował i miał okazję odwiedzić wiele hoteli czy pensjonatów. Doświadczenia te pozwoliły mu, przy wsparciu żony Edyty, stworzyć miejsce unikalne, które sami określają jako „dom otwarty na przyjaciół”.


Zapraszamy na nasz weekendowy obóz 

 

Sirvis Apartamenty jest naszym oficjalnym partnerem i baza treningową Warsaw Masters Team. Członkowie naszej grupy otrzymują 20% zniżki na zakwaterowanie w ośrodku.

Żal nie skorzystać z takiej okazji !

Zachęcamy więc do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca oraz do zapoznania się z ofertą naszego partnera na stronie: www.sirvis.pl

Zapraszamy także do galerii zdjęć z naszego ostatniego obozu!


 

sirvis