Beko, producent nowoczesnych i trwałych sprzętów AGD, główny sponsor Warsaw Masters Team

Beko jest jedną z najlepszych marek na świecie, która oferuje wszystkie niezbędne sprzęty domowe, obecną w ponad 100 krajach całego świata i drugą największą marką AGD w Europie, najczęściej wybieraną w Polsce w 2016 roku. 

Firma Beko jest głównym sponsorem Warsaw Masters Team, wspierającym nie tylko codzienną działalność naszego Stowarzyszenia, ale także wszystkie nasze inicjatywy jak m.in. organizowane przez WMT zawody.


CRS Clinic, Oficjalny Partner Medyczny Warsaw Masters Team

Specjaliści CRS Clinic, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w leczeniu sportowców we współpracy z m.in. z Polskim Związkiem Pływackim, stworzyli unikalne procedury leczenia i profilaktyki dla pływaków, bazujące na połączeniu elastyczności ciała z odpowiednią stabilizacją stawów i kręgosłupa.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty CRS Clinic przygotowanej dla pływaków i członków Warsaw Masters Team, która dotyczy 50% zniżki na usługi masażu, fizjoterapii/rehabilitacji lub treningu medycznego.

Zasady:

1. W każdym miesiącu 10 osób pływających w Warszaw Masters Team lub będących członkiem Stowarzyszenia, może jednorazowo skorzystać z każdej z 3 usług (masażu, fizjoterapii/rehabilitacji lub treningu medycznego). Warunkiem skorzystania z oferty jest opłacony abonament oraz/lub składka członkowska.

2. Jeżeli w danym miesiącu zostanie wykorzystany limit wizyt, objętych zniżką, będzie można skorzystać z promocyjnej oferty w kolejnym miesiącu.

3. Zapisy są możliwe do 3 dnia każdego miesiąca. Po uzupełnieniu danych, CRS Clinic oddzwoni w ciągu dwóch dni, w celu umówienia wizyty w dogodnym terminie.

W związku ze zmianą siedziby CRS Clinic, do czasu przeniesienia na Ul. Koszykową prosimy o zapisy na listę 50% tylko te osoby, które jeszcze z takiej zniżki nie korzystały. Jednak osoba może skorzystać jeden raz ze zniżki 50% na masaż, fizjoterapię/rehabilitację oraz trening medyczny, czyli na 3 wizyty. Po wykorzystaniu tej zniżki CRS Clinic oferuje zniżkę w wysokości 15% na każdą następną wizytę.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z zabiegów w CRS Clinic, prosimy o wypełnienie TEGO FORMULARZA.


Tripower.pl, sklep firmowy HUUB Triathlon

Tripower to sklep dla miłośników pływania, kolarstwa i biegania. W dowolnych konfiguracjach, jak również oddzielnie!

Zapraszamy na stronę internetową www.tripower.pl, ale także do sklepu stacjonarnego, znajdującego się na terenie Parku Wodnego Warszawianka i skorzystania z bardzo atrakcyjnych rabatów dla pływaków WMT, zarówno na pianki marki Huub jak i na akcesoria triathlonowe.


LeasePlan Polska - dostawca usług zarządzania flotą i rozwiązań mobilnych dla użytkowników aut

LeasePlan Polska to firma, która rozpoczęła działalność w 2001 roku i jest polskim oddziałem globalnego koncernu LeasePlan Corporation – największego na świecie dostawcy usług zarządzania flotą i rozwiązań mobilnych dla użytkowników aut. 

Specjalizuje się w wynajmie długoterminowym, leasingu i zarządzaniu flotą dostarczając innowacyjne produkty oraz usługi na najwyższym poziomie. Od kilku lat jest liderem polskiego rynku wynajmu długoterminowego i usługi Full Service Leasing ( tzw FSL). Obecnie flota LeasePlan Polska liczy ponad 28 tys. aut. Ofertę kierujemy zarówno do dużych korporacji międzynarodowych, mniejszych firm o zasięgu lokalnym jak i firm z sektora MŚP.


SIRVIS Apartamenty, Oficjalna Baza Noclegowa Warsaw Masters Team

SIRVIS Apartamenty to aktywny i komfortowy wypoczynek nad brzegiem Jeziora Serwy na Suwalszczyźnie. 

Miejsce idealne dla sportowców, bo stworzone przez sportowca. Ośrodek założył Pan Wojtek, który postanowił rzucić pracę w korporacji, wyprowadzić się z Warszawy i zająć czymś związanym ze swoją pasją – triathlonem. Pracując zawodowo, dużo podróżował i miał okazję odwiedzić wiele hoteli czy pensjonatów. Doświadczenia te pozwoliły mu, przy wsparciu żony Edyty, stworzyć miejsce unikalne, które sami określają jako „dom otwarty na przyjaciół”.

Pobyt w apartamentach SIRVIS to nie tylko pływanie w Jeziorze Serwy. W pobliskiej Puszczy Augustowskiej znajdują się niezliczone trasy rowerowe i biegowe. Treningi wytrzymałościowe można uzupełnić o inne formy ruchu, dzięki dostępnemu dla gości sprzętowi crossfitowemu, sali fitness oraz możliwości wypożyczenia kajaków. Na koniec dnia gospodarze polecają relaks w suchej bani lub ruskiej saunie oraz masaże i regeneracje sił dzięki regionalnym daniom Suwalszczyzny i pogranicza.

Dla członków WTM 20% zniżki na zakwaterowanie! Żal nie skorzystać z takiej okazji! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego Partnera i szybkiego rezerwowania terminów 🙂