• Andrzej Skorykow
  Andrzej Skorykow
  Andrzej Skorykow
  trener / instruktor / zawodnik / prezes

  Założyciel i prezes największego w Polsce Stowarzyszenia Warsaw Masters Team i Szkoły Pływania Masters skupiającego dorosłych pływaków. Były zawodnik Legii Warszawa, reprezentant kraju. Wielokrotny mistrz i rekordzista Polski w pływaniu w kategoriach wiekowych w stylu grzbietowym i motylkowym. Aktualnie między innymi V-ce Mistrz Europy w stylu motylkowym w kat. +40 lat. Rekordzista Europy w sztafecie 4x 100 dowolnym.
  Na co dzień, poza doskonaleniem umiejętności pływackich wśród dorosłych pływaków i triathlonistów, zajmuje się organizacją zawodów, szkoleń dla trenerów i zawodników, obozów i innych zadań promujących pływanie w Polsce.

 • Monika Jarecka
  Monika Jarecka
  trener/instruktor/zawodnik

  Z WMT związana od początku istnienia klubu. Była rekordzistką Polski w kategorii wiekowej B w stylu klasycznym. Wielokrotnie zdobywała czołowe miejsca w zawodach Masters krajowych i Mistrzostwach Europy Masters w Sztokholmie. Jej celem jest bycie w formie jak najdłużej, co nie powinno stanowić problemu, zważywszy na przyświecające jej motto „chlor konserwuje” ;). W czołówce sportowych idoli Moniki jest jej mąż, Andrzej Skorykow, z którym, jak twierdzi, można trenować zawsze i wszędzie. Swoje sportowe pasje łączy z pracą zawodową – oprócz startów w zawodach, prowadzenia treningów Mastersów, Monika jest także nauczycielką W-F i trenerką II klasy, szlifującą pływackie umiejętności dzieci i młodzieży w UKS-ie Ostrobramska.

 • Marlena Dobrasiewicz
  Marlena Dobrasiewicz
  trener/instruktor/zawodnik

  Magister wychowania fizycznego ze specjalnością trener/instruktor pływania. Była zawodniczka i medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu. Od 2008 roku rozpoczęła przygodę jako trener/ instruktor pływania. Obecnie zajmuje się szkoleniem zarówno dzieci jak i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Od swoich podopiecznych dostaje mnóstwo pozytywnej energii, którą zamienia w zaangażowanie na kolejnych treningach.

 • Aleksandra Samełko
  Aleksandra Samełko
  trener/instruktor/psycholog

  Doktor Nauk o Kulturze Fizycznej w warszawskiej AWF. Trenerka pływania, psycholog działający w sporcie, instruktorka szermierki, strzelania i jazdy konnej. Była zawodniczka w dyscyplinach pływanie i pięciobój nowoczesny. Z Mastersami od 2008 roku!

 • Andrzej Dziedzic
  Andrzej Dziedzic
  trener/instruktor/zawodnik

  Z basenem związany od przedszkola. Instruktor i pasjonat pływania.Były zawodnik warszawskich klubów pływackich (BUKS, Polonia Warszawa, G-8 Bielany i AZS AWF Warszawa). Medalista i finalista MP juniorów. Doświadczenie zawodowe zdobywał od najlepszych Trenerów w kraju. Obecnie studiuje na AWF-ie w Warszawie, kierunek Sport.

 • Konrad Szymański
  Konrad Szymański
  trener/instruktor/zawodnik

  Od 2014 r. wspólnie z Marleną trenuje pływaków WMT na Warszawiance. W sezonie letnim, jako instruktor windsurfingu, basen zamienia na wody otwarte. Jest także trenerem personalnym i instruktorem snowboardu.
  Pływać zaczął we wczesnej podstawówce, by już wkrótce zdobywać medale na mistrzostwach Warszawy i Polski w latach 2007-2012 (m.in. pierwsze miejsca w sztafetach 4*100 zmiennym i 4*100 kraulem, brąz na Mistrzostwach Polski Młodzików (2007 Gorzów Wlkp. i 2008 Dębica) na 50 m. dowolnym, złote medale na Mistrzostwach Warszawy na dystansach 100 i 50 m kraulem i delfinem). Starty kontynuował także w szkole średniej, biorąc udział w Mistrzostwach Polski Seniorów kat. A i B. W czasie studiów podjął decyzję o rezygnacji ze startów. Od tego czasu swoją przygodę ze sportem kontynuuje jako trener. W czasie wolnym od pracy interesuje się dietetyką, jogą i medytacją oraz podróżami.

  Zapraszamy na zajęcia indywidualne, naukę i doszkalanie do Konrada, nr tel. 601 815 715, mail: konradplywanie@gmail.com

 • Mateusz Grula
  Mateusz Grula
  trener/instruktor/zawodnik

  Zawodnik z wieloletnim doświadczeniem, wielokrotny medalista i rekordzista MP Juniorów oraz Mistrzostw Polski w Pływaniu. Aktualnie trenuje w klubie AZS AWF Warszawa pod okiem trenera Pawła Słomińskiego. Od kilku lat realizuje swoją pasję również jako instruktor, starając się przekazać dzieciom i dorosłym wiedzę, zdobytą przez dwanaście lat treningów i startów w zawodach.

  Zapraszamy na zajęcia indywidualne, naukę i doszkalanie do Mateusza, nr tel. 606 717 150, mail: mateusz.grula@me.com

 • Patryk Gąsior
  Patryk Gąsior
  trener/instruktor/zawodnik

  Zawodnik z 13 letnim doświadczeniem, medalista Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Pływaniu. Były zawodnik warszawskiej Polonii i AWF Warszawa. Obecnie, jako instruktor przekazuje doświadczenie zdobyte od najwybitniejszych trenerów polskiego pływania, a zarazem realizuje życiową pasję i wdraża swoje nowatorskie pomysły.

Treść w trakcie redagowania.