Nasza propozycja na majówkę?

Wyspecjalizowany mazurski ośrodek sportowy, profesjonalna kadra trenerska, duża dawka pływania, dostęp do jeziora i plaży, kajaki, otwarta przestrzeń i świetne trasy do treningów i wycieczek rowerowych. To propozycja Warsaw Masters Team na spędzenie długiego weekendu majowego.

Zapraszamy pływaków, triathlonistów oraz wszystkie osoby na każdym poziomie zaawansowania sportowego, do udziału w wiosennym obozie pływacko kondycyjnym WMT w Giżycku. To niepowtarzalna okazja, aby aktywnie spędzić czas wśród osób dzielących wspólną sportową pasję, skutecznie doskonalić umiejętności pływackie, poprawić sprawność fizyczną i kondycję, ale także odpocząć w komfortowych warunkach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich, mieszczącego się w otoczeniu pięknych mazurskich jezior.

OPO “Giżycko” ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w przyjmowaniu sportowców. Ze względu na sprzyjające relaksowi położenie, a także bogatą bazę sportowo-rekreacyjną jest miejscem zgrupowań naszych i zagranicznych reprezentacji narodowych.

giżycko


 

W planie pobytu:

* 120 min trening pływacki każdego dnia ukierunkowany na kształtowanie techniki, wytrzymałości,

* dodatkowy trening co drugi dzień dla startujących w MP i ME w godzinach popołudniowych,

* treningi na sali gimnastycznej w pozostałe popołudnia, treningi i wycieczki rowerowe lub na kajakach

* wideoanaliza techniki pływania dwóch wybranych styli,

* panele dyskusyjne dotyczące doskonalenia techniki,

 * świetna zabawa wśród pasjonatów sportu!

Treningi i panele dyskusyjne, w tym z wideoanalizą, poprowadzi zaproszony gość, finalista olimpijski z Atlanty, medalista Mistrzostw Świata, Vice Mistrz Europy, zdobywca Pucharu Świata w stylu zmiennym – Marcin Maliński.

Koszt uczestnictwa jednej osoby na obozie wynosi 1565,00 zł

Cena obejmuje pobyt w pokojach dwu i trzyosobowych, również całodzienne wyżywienie serwowane w formie bufetu, ubezpieczenie NNW, parking na terenie Ośrodka. Dojazd własny

Zgłoszenia wyłącznie przez formularz

Gizycko2