XXII Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters odbędą się 2-3 grudnia 2017 r. w Parku Wodnym Warszawianka. Spodziewamy się 400 zawodników z Polski oraz z zagranicznych klubów, którzy wystartują w 13 konkurencjach indywidualnych i 2 sztafetach.

Pływalnia olimpijska Wodnego Parku, jako jedna z nielicznych w Polsce, spełnia międzynarodowe standardy pływackie, dzięki czemu tutejsze warunki są takie same jak na międzynarodowych pływalniach olimpijskich. Dodatkowo posiada znakomicie wyposażone zaplecze techniczne, złożone z elektronicznego pomiaru czasu firmy Omega, pomieszczeń dla sędziów, komentatorów i trenerów oraz odpowiedniego oświetlenia i nagłośnienia hali basenowej. Z widowni zmagania sportowe może oglądać jednorazowo 600 osób.

Do udziału w zeszłorocznej imprezie (zachęcamy do obejrzenia filmowej relacji) zgłosiło się 360 zawodników, reprezentantów 52 klubów! Na torach Parku Wodnego Warszawianka ścigali się m.in. topowi  pływacy, medaliści i rekordziści mistrzostw Polski oraz czempionatu Europy w pływaniu Masters w Londynie, a także amatorzy, miłośnicy pływania, który chcieli spróbować swoich sił w profesjonalnych zawodach.

W tym roku planujemy pobić kolejny rekord frekwencji! Mamy nadzieję, że na słupkach startowych stanie stanie jeszcze wiecej pływaków z całej Polski oraz dzięki współpacy ze Swim.by, zza naszej wschodniej granicy.

Zapowiada się świetna impreza sportowa, na którą serdecznie zapraszamy!

 

Zgłoszenia: www.megatiming.pl

Formularz zgłoszeniowy dla pływaków niezrzeszonych: link

Komunikat organizacyjny: link